Главная страница
 УГЛ
 Чемпионат Украины
 Сборная Украины
 Еврокубки
 Зарубежный гандбол
 Клубы
 Фото и видео
 Статистика и аналитика
 Тренерская академия
 Блоги
 Ссылки

Галерея

Украина - Польша. Квалификация ЧЕ 2014


Турнирная таблица Суперлиги
Клуб И О
1 Мотор 32 64
2 ZTR 32 54
3 Донбасс 32 46
4 ЗНТУ-ЗАС 32 41
5 ЗТР - Буревестник 32 29
6 Портовик 32 25
7 ЦСКА 32 21
8 КДЮСШ им. Ю.Кутенко-ЛГУФК-Политехник 32 6
9 Энергетик-НАЭК 32 2


 
Чемпионат Европы-2012 среди мужских сборных
ЕГФ - YouTube
ЕГФ - Телевидение
Европейская гандбольная федерация
ЕГФ - Лига Чемпионов
ЕГФ - Еврокубки
Союз гандболистов России
Белорусская федерация гандбола

Главная страница - Сборная Украины - «Хочемо порадувати вболівальників». Збірна почала підготовку до матчів відбору до Євро-2018

«Хочемо порадувати вболівальників». Збірна почала підготовку до матчів відбору до Євро-201828.10.2016 14:12

     

Збірна України провела перше тренування на базі в Конча-Заспі в рамках підготовки до матчів відбору до чемпіонату Європи-2018 проти Македонії (2 листопада, Скоп’є) та Ісландії (5 листопада, Суми, початок 18:00).

На першому занятті в розпорядженні Віталій Андронова були 13 гравців (воротар Андрій Деревянкін (ZTR); польові: Захар Денисов, Артем Козакевич, Станіслав Жуков, Євген Буйненко, Дмитро Дорощук (всі — Мотор), Андрій Акименко, Олександр Тільте, Роман Северін (всі - ZTR), Ігор Гурин, Дмитро Тютюнник (обидва — ЦСКА), Олександр Южбабенко (Радован, Туреччина), Максим Бегаль (Туреччина).

Віталій Андронов, головний тренер збірної України:
«Спробуємо виключити з гри лідера Македонії»
«На зборах згадаємо наші ігрові комбінації також хочемо запропонувати незручний захист Македонії, виключити з гри їх лідера, найкращого снайпера збірної та «Барселони» Кирила Лазарова. У нас дуже рівна група у відборі. Гадаю, всі будуть вигравати один в одного. Той, кому також вдасться перемогти в гостях, матиме перевагу. 
Вперше ми викликали до збірної Ігоря Копишинського, який зараз грає у чемпіонаті Латвії. Цього гравця я добре знаю, він виступав у мене ще в «Портовику». Також вперше запросили Євгена Буйненка, який зараз добре виглядає у «Моторі», Максима  Бєгаля, з чемпіонату Туреччини та Ігоря Гуріна з ЦСКА. Всі інші хлопці вже залучались до збірної.
«Хочемо, щоб команду побачили по всій Україні»
В Сумах ми є непоганий зал, готель. Ми хочемо, щоб люди в інших містах познайомились з нашою чудовою грою. За можливістю хочемо грати в багатьох містах України, щоб нашу команду бачили, закохувались у гандбол та приходили займатись цим видом. Тому я бачу в цьому позитивні моменти. Хочемо принести вболівальникам задоволення, показавши їм хороший гандбол (радіо «Ера»).  
Сергій ЦУКІЛО
ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ


  ||
Мебель Запорожья Рейтинг@Mail.ru  
О сайте
Контактная информация
Вход