Главная страница
 УГЛ
 Чемпионат Украины
 Сборная Украины
 Еврокубки
 Зарубежный гандбол
 Клубы
 Фото и видео
 Статистика и аналитика
 Тренерская академия
 Блоги
 Ссылки

Галерея

Украина - Польша. Квалификация ЧЕ 2014


Турнирная таблица Суперлиги
Клуб И О
1 Мотор 32 64
2 ZTR 32 54
3 Донбасс 33 48
4 ЗНТУ-ЗАС 33 41
5 ЗТР - Буревестник 32 29
6 Портовик 32 25
7 ЦСКА 32 21
8 КДЮСШ им. Ю.Кутенко-ЛГУФК-Политехник 32 6
9 Энергетик-НАЭК 32 2


 
Чемпионат Европы-2012 среди мужских сборных
ЕГФ - YouTube
ЕГФ - Телевидение
Европейская гандбольная федерация
ЕГФ - Лига Чемпионов
ЕГФ - Еврокубки
Союз гандболистов России
Белорусская федерация гандбола

Главная страница - Сборная Украины - Збірна України завершила збори та вирушила до Македонії. «Маємо використати свої козирі»

Збірна України завершила збори та вирушила до Македонії. «Маємо використати свої козирі»01.11.2016 15:29

     

Збірна України 1 листопада вилітає до Скоп’є, де 2 числа о 19.30 за київським часом зіграє проти збірної Македонії у матчі першого туру відбору до Євро-2018. Команда Віталія Андронова пройшла триденний збір у Конча-Заспі. Роман Чичикало та тріо зі «Татрана» - Вадим Бражник, Ігор Чуприна та В’ячеслав Садовий, відігравши у своїх клубах, приїхали до збірної пізніше. Вони взяли участь в останньому тренуванні збірної перед вильотом.

Останнє тренування на зборі в Конча-Заспі


ІГОР ЧУПРИНА, воротар збірної України: 
«Зробимо все, щоб вийти з групи»
Кожен гравець мріє грати за збірну. Ми приїхали у гарному настрої. У нас складне завдання. Суперники - непрості команди, проте будемо намагатися їх обіграти, щоб вийти з групи. Зробимо все для цього. У нас молоді хлопці, багато перспективної молоді. Ми можемо впоратися з будь-яким поставленим завданням. Шкода, що дуже багато ігор в клубному чемпіонаті і у нас не було часу, щоб більше підготуватися разом, зібратися в збірній трохи раніше. 
«Має бути швидшими за македонців»
Македонці фізично дуже міцні. Майже всі у них масивні. Якщо ми покажемо якісний швидкісний гандбол, я думаю, що проблем не буде. Македонці всі важкі і команда у них не дуже молода, ми ж  молодші та швидші.
ВІТАЛІЙ АНДРОНОВ, головний тренер збірної України: 
«Плідно провели збори. Головне – без травм» 
Збори пройшли відмінно. Всі живі та здорові. Я бачу, що настрій хороший. Фізичний стан хлопців мені теж подобається. Помітно, що всі працюють з бажанням. Ми плідно тренувались три робочі. Кожен день по два тренування. Найголовніше, що немає травм і ми нарешті вже дочекалися останніх наших легіонерів.
«У нас високий захист та сильні воротарі»
Проти Македонії ми повинні грати в свою гру, використовувати свої сильні сторони. У нас є високі захисники, які грають в обороні у себе в клубах. Хочемо змусити суперників кидати з задньої лінії. У нас є хороші воротарі. Мені сподобалося як себе проявив на зборах Антон Деревянкін - молодий хлопець, який зараз прогресує і добре відстояв в єврокубках за ЗТР.
«Македонія – команда без слабких місць»
Македонія має навчену команду. Її гравці виступають у хороших чемпіонатах. Є яскраво виражений лідер нападу - лівша Кирило Лазаров. Хороший воротар [Борко Рістовські], який стоїть в «Барселоні»,  хороші крайні гравці. Тобто команда в принципі без слабких місць, яка вміє і зіграти в основний свій захист 6-0, і перебудується на більш високу оборону 3-3. 
Склад збірної України на матч проти Македонії:
Воротарі: Андрій Деревянкін (ZTR), Вадим Бражник, Ігор Чуприна (обидва — Татран, Словаччина); польові: Захар Денисов, Артем Козакевич, Станіслав Жуков, Євген Буйненко, Дмитро Дорощук (всі — Мотор), Андрій Акименко, Олександр Тільте, Роман Северін (всі - ZTR),  Олександр Южбабенко (Радован, Туреччина), Максим Бегаль (Туреччина) Ігор Копишинський (Драгунас, Литва), В`ячеслав Садовий (Татран, Словаччина), Роман Чичикало (Вакі Ксе, Угорщина).  
За підсумками зборів у Конча-Заспі до складу не потрапили Ігор Гурин та Дмитро Тютюнник (обидва — ЦСКА)
 
СЕРГІЙ ЦУКІЛО
ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ


  ||
Мебель Запорожья Рейтинг@Mail.ru  
О сайте
Контактная информация
Вход