Главная страница
 УГЛ
 Чемпионат Украины
 Сборная Украины
 Еврокубки
 Зарубежный гандбол
 Клубы
 Фото и видео
 Статистика и аналитика
 Тренерская академия
 Блоги
 Ссылки

Галерея

Украина - Польша. Квалификация ЧЕ 2014


Турнирная таблица Суперлиги
Клуб И О
1 ZTR 17 32
2 ЗНТУ-ЗАС 20 31
3 Мотор 15 30
4 Донбасс 20 25
5 Одесса 19 18
6 Портовик 18 14
7 ЦСКА 19 8
8 ЗТР - Буревестник 18 6
9 СКА-Львов 18 0


 
Чемпионат Европы-2012 среди мужских сборных
ЕГФ - YouTube
ЕГФ - Телевидение
Европейская гандбольная федерация
ЕГФ - Лига Чемпионов
ЕГФ - Еврокубки
Союз гандболистов России
Белорусская федерация гандбола
Белорусская федерация гандбола

Главная страница - Чемпионат Украины - Сезон 2018/2019. Нововведення та пріоритети

Сезон 2018/2019. Нововведення та пріоритети10.08.2018 07:49

     

Напередодні початку сезону 2018/2019 віце-президент Федерації гандболу України Євген Петрушевський розповів про нововведення в українському гандболі, а також прокоментував виступи молодіжної збірної України на чемпіонаті Європи-2018 серед команд другого дивізіону.

Євген Петрушевський, віце-президент Федерації гандболу України:

«В новому сезоні в українському гандболі відбудеться низка змін. Мета - підняти рівень нашого  резерву. У певній мірі ми повертаємось до першоджерел. Сучасний гандбол значною мірою побудований на грі на зв’язках - 2 на 2, 3 на 3. При цьому надзвичайно важливим є вміння персонально захищатись й персонально перегравати опонента в атаці. Роль командних комбінацій у гандболі – в тому, щоб розігнати атаку, натомість безпосереднє створення ситуацій для кидка та рішення атакувати – це вже створюється завдяки ігровим зв’язкам. Аби вміти грати таким чином, потрібно розвивати відповідні навички гри на швидкості. З метою опанування цих вмінь українськими гандболістами вже в юному віці, в чемпіонаті України «Стрімкий м’яч» та в дитячій лізі різних вікових груп з нового сезону введені нові правила: перші 10 або 15 хвили першого тайму (в залежності від вікової групи) команди мають використовувати в обороні лише персональний захист, а наступні 10 хвилин – лише систему захисту 5-1. У другому таймі команди можуть використовувати будь-яку систему захисної гри.          

Виступ молодіжної (U-20) та юніорської (U-18) збірних України

«На жаль, збірна України (U-20) на чемпіонаті Європи у Македонії завоювала лише 5 місце. Ця збірна формувалась упродовж 3,5 років, брала участь у міжнародних турнірах, її гравці мають багато ігрової практики в своїх клубах в чемпіонаті України, вони також виступають у єврокубках. При цьому результат досягнений не був. Серед основних причин – недоліки в індивідуальній майстерності гравців. На жаль сьогодні спостерігається тенденція відсутності мотивації у більшості дитячих тренерів індивідуального підходу до юних гандболістів. Маємо чимало прикладів коли гравці, які вважались перспективними, але так і не виправдали сподівань. У нас втрачений момент якісної підготовки. Хибною є думка, що головне для молодого гандболіста – це зріст та фізичні дані, а майстерність прийде потім. Гандболісти виходять зі спеціалізованих шкіл не навченими. Парадоксально, але у віковій групі 1998 року народження у нас фактично немає крайніх гравців, немає воротарів.

Зараз для нас надзвичайно важливим є виступ юніорської збірної (U-18) на чемпіонаті Європи в Австрії. Аби плідне працювати і розвиватись нам потрібно, щоб ця команда виходила до елітного дивізіону. Маємо знаковий момент. Якщо ми не зможемо вийти сильнішого дивізіону, то тоді нам потрібно буде зосередитись на підготовці вже наступної вікової групи.   

Створення Асоціації студентського гандболу

«Важливою подією для українського гандболу є створення в червні 2018-го Асоціації студентського гандболу України. Вона увійшла в Асоціацію студентського спорту України. Восени стартує Студентська ліга України, а в 2019-му році пройдуть гандбольні змагання на Всеукраїнській Універсіаді. В Україні створюється модель масового гандболу, що включає в себе секцій з міні-гандбол у школах, варіативний модуль в загальноосвітніх закладах , шкільна ліга та студентські змагання. Ми приходим до європейської моделі організації гандбольної структури.

«Всі мають займатись своєю справою»

«У сезоні 2018/2019 український чемпіонат и національні Кубки пройдуть у повному обсягу – в усіх вікових групах та лігах. В тій же і в минулому сезоні. Федерація гандболу влітку провела велику роботу щодо створення регламентів, опрацювання нововведень. А з приводу затримки у публікації календаря чемпіонатів потрібно сказати, що вона викликана лише недбалістю наших гандбольних клубів. Абсолютна більшість з них навіть не відповіла на наші офіційні запити щодо їхньої участі або неучасті в чемпіонаті 2018/2019. Зазначу: потрібно, щоб всі займались своєю справою, виконували її якісно  та вчасно. А не навчали, що робити іншим, коли у самих навіть немає потрібного фаху, досвіду та вмінь».

Збірна України  (U-18). Склад на Чемпіонат Європи-2018 (II дивізіон. Тульн, Австрія)

Михайло Цап – головний тренер

Олександр Дудко – тренер

Олександр Фурманець – лікар

Євген Петрушевський – керівник делегації

Матчі збірної України в групі «А». Тульн (Австрія)

Груповий турнір

10 серпня. Чехія – Україна (11.30)

12 серпня. Україна – Туреччина (19.30)

13 серпня. Україна – Велика Британія (17.30)

15 серпня. Ірландія – Україна (15.30)

16 серпня. Чорногорія – Україна (17.30)

Дві найкращі команди групи до півфіналу. Ще два півфіналіста визначаться серед команд групи «В» (Словаччина, Австрія, Нідерланди, Латвія, Косово, Болгарія).

Трансляції матчів - https://www.championship2018.at/de/service/live-stream

Пряма відео трансляція матчу Чехія – Україна - https://www.ehftv.com/int/livestream/czech-republic-ukraine/1287108

ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ


  ||
Мебель Запорожья Рейтинг@Mail.ru  
О сайте
Контактная информация
Вход