Главная страница
 УГЛ
 Чемпионат Украины
 Сборная Украины
 Еврокубки
 Зарубежный гандбол
 Клубы
 Фото и видео
 Статистика и аналитика
 Тренерская академия
 Блоги
 Ссылки

Галерея

Украина - Польша. Квалификация ЧЕ 2014


Турнирная таблица Суперлиги
Клуб И О
1 Мотор 16 32
2 ZTR 16 24
3 Донбасс 16 24
4 Одесса 16 16
5 ЗТР - Буревестник 14 9
6 СКА-Львов 15 8
7 Портовик 15 7
8 ЦСКА 14 2


 
Чемпионат Европы-2012 среди мужских сборных
ЕГФ - YouTube
ЕГФ - Телевидение
Европейская гандбольная федерация
ЕГФ - Лига Чемпионов
ЕГФ - Еврокубки
Союз гандболистов России
Белорусская федерация гандбола
Асоциация Пляжного Гандбола Украины

Главная страница - Чемпионат Украины - Рішення Комітету ФГУ щодо гандбольних змагань команд різних вікових груп

Рішення Комітету ФГУ щодо гандбольних змагань команд різних вікових груп15.03.2020 16:19

     

12 березня Комітет з організації та проведення змагань ФГУ керуючись наказом Міністерства молоді та спорту (від 12 березня) та постановою Кабінету міністрів України (від 11 березня) ухвалив такі рішення: 

 

  • Призупинити усі дитячо-юнацькі та молодіжні гандбольні змагання в Україні.
  • Офіційні турніри дорослих жіночих та чоловічих команд – чемпіонати Суперліги, Вищої ліги, Першої ліги, національні Кубки – триватимуть згідно календаря.
  • Матчі дорослих команд проходитимуть без глядачів.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт 12 березня підписав Наказ про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 з метою захисту учасників фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб.

Відповідно до наказу, на період з 12 березня по 3 квітня 2020 року скасовуються:

-         фізкультурно-оздоровчі заходи, чемпіонати України, всеукраїнські змагання, турніри, матчеві зустрічі, Кубки України з видів спорту серед різних вікових груп крім дорослих, що передбачені Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних спортивних федерацій;

-         Міжнародні спортивні заходи на території України проводяться з урахуванням рішень міжнародних федерацій з видів спорту;

-          Чемпіонати України з видів спорту серед дорослих та міжнародні спортивні заходи на території України дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників);

-          навчально-тренувальні збори національних збірних команд України з видів спорту, що проводяться в України та за кордоном, проводяться з дотриманням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики захворюваності коронавірусу COVID-19, розміщеними в офіційних джерелах українського урядового інформресурсу щодо коронавірусу - https://covid19.com.ua/; офіційного сайту Міністерства охорони здоров’я України - https://moz.gov.ua/; офіційного сайту ВООЗ - https://www.who.int/emergen…/diseases/novel-coronavirus-2019.

 

-          Згідно з наказом рекомендовано відповідним всеукраїнським спортивним федераціям делегувати національні збірні команди на міжнародні спортивні змагання з урахуванням епідеміологічної ситуації в країні проведення.

-         Також рекомендовано органам державного управління з питань фізичної культури і спорту обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів щодо запобігання захворюваності та поширення коронавірусу COVID-19.

-          Олімпійському навчально-спортивному центру "Конча-Заспа" здійснювати профілактичні заходи щодо запобігання захворюваності та поширення коронавірусу COVID-19 на територію центру та не допускати одночасного перебування в одному з приміщень центру більш як 200 осіб.

 

Постанова Кабінету Міністрів України № 211 про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

1.  Установитиз 12 березнядо 3 квітня 2020 р. наусійтериторіїУкраїникарантин, заборонивши:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

 

Федерація гандболу України 

 


  ||
О сайте
Контактная информация
Вход