Главная страница
 УГЛ
 Чемпионат Украины
 Сборная Украины
 Еврокубки
 Зарубежный гандбол
 Клубы
 Фото и видео
 Статистика и аналитика
 Тренерская академия
 Блоги
 Ссылки

Галерея

Украина - Польша. Квалификация ЧЕ 2014


Турнирная таблица Суперлиги
Клуб И О
1 Мотор 16 32
2 ZTR 16 24
3 Донбасс 16 24
4 Одесса 16 16
5 ЗТР - Буревестник 14 9
6 СКА-Львов 15 8
7 Портовик 15 7
8 ЦСКА 14 2


 
Чемпионат Европы-2012 среди мужских сборных
ЕГФ - YouTube
ЕГФ - Телевидение
Европейская гандбольная федерация
ЕГФ - Лига Чемпионов
ЕГФ - Еврокубки
Союз гандболистов России
Белорусская федерация гандбола
Асоциация Пляжного Гандбола Украины

Главная страница - Клубы - Информация о клубе

Динамо-Полтава
Визитка
Руководство
Состав
Матчи
Новости
Галерея
 
Украина
Город: Полтава
Адрес: 36008, м. Полтава, вул. Автобазівська, 6, оф. 9.
Сайт: http://www.handballclub.poltava.ua/
Электронная почта:
Контактная информация:

Тел. 0532 - 50-88-83, 
Факс 0532 - 50-88-87


Влітку 1996 р. за ініціативою керівництва Центральної ради ФСТ "Динамо" України, в Полтаві було створено гандбольну команду "Динамо - Полтава". Засновники гандбольного клубу "Динамо - Полтава": УМВС України в Полтавській області, Центральна рада ФСТ "Динамо" України, ОДА, міська рада та інші організації. Сезон 1996-1997 p.p. в біографії динамівської команди відзначився першою перемогою - команда стала призером Чемпіонату України першої ліги і виборола право на участь у змаганнях вищої ліги у числі 10 кращих команд України. 5 гравців клубу "Динамо - Полтава", а саме: Бондал Ігор, Мороз Андрій, Яковенко Едуард, Лобчук Володимир, Фірсов Сергій, - на змаганнях з гандболу виступали за збірну команду України.

За цей період в клубі грали і внесли великий вклад до створення авторитету на українській гандбольній арені такі гравці, як: Василь Кащенко, Володимир Доманенко, Руслан Синіцин, Максим Процик, Олександр Наталюк, Дмитро Маргун, Сергій Фірсов, Ігор Бондал.

Призером змагань Всесвітньої Універсиади 2003 p., став Максим Процик, вдалий виступ якого у складі студентської збірної команди України було відмічено присвоєнням почесного звання майстра спорту України міжнародного класу.

У змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор України збірна команда динамівців Полтавщини посіла 4 місце. У 2004 та 2006 p.p. молодіжна команда гандболістів (гравці віком до 21 року), двічі була переможцем та бронзовим призером інтерконтинентального кубку Світу серед клубних команд 50 країн світу, що проходив в м. Терамо (Італія).

Щороку гандбольна команда "Динамо-Полтава" бере участь в міжнародних турнірах. 2006 р. команда здобула перемогу на турнірі, що відбувся в м. Гродно (Білорусь), у 2005 р. - виборола перемогу у Молдові, 2006-го - стала срібним призером турніру, що проходив у м. Краснодар Російської федерації, а 2007-го - ум. Воронеж Російської федерації.

У 2008 р. за підтримки голови ради Полтавської обласної організації ФСТ "Динамо" України, начальника ГУМВС в Полтавській області Михайла Цимбалюка, гандбольна команда "Динамо -Полтава" посіла 4 місце в Чемпіонаті України і вперше, за всю історію існування, виборола право участі в змаганнях Єврокубку, де вийшла до 1/8 фіналу кубку "Челендж - кап".

У різні часи команду тренували Олексій Попович, Юхим Полонський, Володимир Савченко та Андрій Мороз.

Новий головний тренер команди - Портний Андрій Анатолійович, заслужений тренер України.

  ||
О сайте
Контактная информация
Вход